KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8692161
nr 869 2161
Gösta Bohm
(1890-1981), Sverige
Blandteknik, Gösta Bohm (1890-1981), signerad, 1924, 28x19
Gösta Bohm, svensk målare född 1890, död 1981.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2014
kl 18:31:13
9/1 02:25:18